חפש

שלחו הודעה למוסד הלימודים ללא התחייבות בעזרת הטופס מימין:

שערי משפט- הוד השרון
מיקום בארץ: הוד השרון
מכינה קדם אקדמית ייעודית למשפטים חשבונאות וממשל
אודות

שערי משפט- המרכז האקדמי ללימודי משפטים,חשבונאות,מינהל ממשל ומשפט בהוד השרון, חרט על דגלו את השילוב בין חתירה בלתי מתפשרת למצוינות, לבין חיזוק הממד הערכי-חברתי בקרב באי שעריו. 

אנו שואפים להעניק לסטודנטים את מיטב הכלים וההכשרה להיות אנשי מקצוע מצליחים בתחומם, ובד בבד, להיות חלק בלתי נפרד מהקהילה אליה הם משתייכים ולתרום מידיעותיהםומכישוריהם לקידומה.

לצד חתירה למצויינות אקדמית במשך כ- 19 שנה מאז היווסדנו, אנו משקיעים מאמצים רבים בסיוע לסטודנטים הן במהלך הלימודים, כדי שיוכלו להגשים את משימתם האקדמית, והן במציאת מקומות התמחות. הסגל האקדמי מורכב ממרצים המובילים בתחומם ממגוון הדיסציפלינות האקדמיות לרבות תחומי המשפט, החשבונאות, המינהל והממשל.

אנו דוגלים בקיום ערוץ תקשורת פתוח ומפרה בין הסטודנטים לסגל האקדמי ולסגל האדמיניסטרטיבי. כך, אנו מייצרים מרחב אקדמי פלורליסטי, משפיע ומעורב חברתית.

"תכנית הלימודים המגוונת של שערי משפט, המשלבת את העיון התיאורטי עם התנסות פרקטית עשירה, תעמיד את בוגריה בשורה הראשונה של עורכי הדין בישראל, הן בהתמחות בתחומים ייחודיים ומתפתחים בשוק הישראלי והגלובאלי והן בהתמודדות עם סוגיות מורכבות, משפטיות וערכיות בחיי המעשה".
ד"ר אביעד הכהן, דיקאן שערי משפט.

לתפיסתנו, הצלחה אקדמית, במיוחד בתחומים כגון משפטים, חשבונאות ומינהל, הינה, בין היתר, תוצאה של מיקוד והכוונה נכונה. מתוך תפיסה זו, אנו מציעים לסטודנטים לעבור אבחון אישי אשר יסייעלגלות את תחום ההתמחות המתאים ביותר.

הקמפוס ממוקם במרכז הוד השרון, הגישה אליו נוחה והחניה חופשית. כמו כן, המרכז האקדמי שערי משפט מעמיד לרשות הסטודנטים כיתות לימוד ואולמות מרווחים המצוידים באמצעי מולטימדיה חדישים, רשת אינטרנט אלחוטית ברחבי הקמפוס וחדר מחשבים משוכלל ועדכני העומד לרשות הסטודנטים לשימוש במאגרי מידע, גלישה באינטרנט, כתיבת עבודות והדפסתן. הקמפוס צעיר ותוסס, עם מדשאות ירוקות, קפיטריה וכל התנאים הדרושים כדי ליהנות מאווירה לימודית נעימה ומתקדמת. 

מכינה 30+
 
תנאי קבלה:
מועמדים מגיל 30 ומעלה אשר אינם עומדים בתנאי הסף לקבלה ללימודים בתואר ראשון במשפטים, חשבונאות, ולימודים בינתחומיים במינהל, ממשל ומשפט. 


טקסט משך הלימודים:
משך המכינה כשלושה חודשים והיא מתקיימת במתכונת דו שבועית,
ביום ג' בין השעות 21:00-16:00 וביום ו' בין השעות 13:30-08:3. 

אודות התואר:
במסגרת המכינה, יילמדו כל הקורסים הבסיסיים הדרושים לתחילת הלימודים האקדמיים.
בתום המכינה יתקבלו בוגריה ללימודי תואר ראשון בשערי משפט*. 

הערות:
*הצלחה במכינה מותנית בעמידה בציון משוקלל של 80 ומעלה ומעבר בציון 60 לפחות בכל מקצוע.
הקבלה ללימודי המשפטים מותנית גם בעמידה בבחינת כניסה שתיערך בשערי משפט.

רישום וקבלה:
שעות פעילות מדור ייעוץ ורישום:
ימים א'-ה' בין השעות 19:00-09:00, יום ו' בין השעות 12:00-09:00
כתובת: מרגוע 5 (כניסה מרח' פדויים) ת.ד. 261 הוד השרון 4510201

בית הספר לחשבונאות
 
תנאי קבלה:
♦ תעודת בגרות ישראלית או תעודה שוות ערך ממוסדות תיכוניים בחו"ל* בציון משוקלל של 90 ומעלה.

♦ ציון בגרות במתמטיקה ואנגלית ברמה של 4 יח"ל בממוצע 70 ומעלה. 
♦ ציון מינימאלי של 85 במבחן אמיר"ם** / 185 במבחן אמי"ר.
♦ קבלת תלמידים בעלי תארים אקדמאיים או לימודים חלקיים ברמת תואר ראשון ממוסדות להשכלה גבוהה אחרים, היא על פי החלטת ועדת ההוראה של התכנית, בכפוף להצגת לימודים אקדמאיים זהים או דומים לאלה שבתכנית, ולהישגים האקדמיים.

*מגישי תעודות מחו"ל מתבקשים לדאוג לתרגמן על ידי מתורגמן מוסמך, לצרף אישור נוטריוני וכן לצרף אישור רשמי משגרירות אותה מדינה על ערך התעודה, מבחינת הזכות להתקבל למוסד אקדמי. 
**בחינת אמיר"ם תתקיים בתאריך 9/10/2013 בשערי משפט.

משך הלימודים:
הלימודים מתנהלים במסלול יום במשך 3 ימים בשבוע (בימים א', ג' ו-ה')
*הלימודים מתקיימים ברובם במסגרת סמסטריאלית ונפרסים על פני שלוש שנים אקדמיות, 6 סמסטרים. סך נקודות הזכות הנדרשות להשלמת התואר הוא 124 נ"ז.
*בשנה"ל תשע"ד, בסמסטר א' בלבד, יתפרסו הלימודים על פני 4 ימי לימוד בשבוע.

תאור התעודה/תואר:
תואר ראשון B.A  בחשבונאות

אודות התואר:
התמורות הכלכליות בשוק המקומי והגלובלי, הדגישו את הנחיצות באנשי עסקים, מנהלים ויועצים, בעלי רקע בחשבונאות, מיסוי, השקעות ומימון.
בית הספר לחשבונאות של שערי משפט, הוקם על מנת לתת מענה לצורך הגובר בבעלי השכלה אקדמאית רחבה בחשבונאות המודרנית, תוך פיתוח שיטות הוראה מתקדמות על פי התקינה הבינלאומית והתחיקה המשפטית בארץ. 

ייחודו של בית הספר לחשבונאות של שערי משפט, הינו בתכנית הלימודים הממוקדת והמעמיקה בחשבונאות, אשר מקנה לבוגריה ידע תיאורטי ומעשי ברמה אקדמית גבוהה, תוך פיתוח כלי חשיבה ויכולת ניתוח ביקורתי.

התמחות - תחומי עיסוק:
♦ סמנכ"ל כספים
♦ רואה חשבון
♦ אנליסט
♦ מנהל ניירות ערך
♦ מומחה מס

הערות: מגוון מלגות למתאימים.

רישום וקבלה:
שעות פעילות מדור ייעוץ ורישום:
ימים א'-ה' בין השעות 19:00-09:00;יום ו' בין השעות 12:00-09:00
כתובת: מרגוע 5 (כניסה מרח' פדויים) ת.ד. 261 הוד השרון 4510201

שערי משפט- הוד השרון
מלאו את פרטיכם ונציג מוסד הלימודים יחזור
אליכם בהקדם:
אני מאשר/ת את תקנון האתר
אני מאשר/ת קבלת דיוור
שלחו טופס